Galvanic SPA II - Kosmetika Leny

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Galvanic SPA II

Služby

Galvanická žehlička je jedním ze způsobu jak můžete svoji pleťudržet ve formě. Omlazuje pleť a vyrovnává vfrásky. Součástí ošetření je aplikace speciálních přípravku, které pomáhají vyčistit pleť a zároveň ji vyživují pomocí pozitivně působících látek. Pleť je svěží, vypadá odpočatě a zdravě. Uklidní a zkvalitní pleť.

Mladistvý vzhled nebyl nikdy tak snadno a nečekaně rychle dosažitelný!

Galvanic Spa II je nejúčinnější terapeutický systém proti stárnuti pokožky, který se používá pro bezbolestné vyhlazení, hloubkové vyživení a hloubkové vyčištění pokožky obličeje a dekoltu.

Galvanická žehlička od firmy NU SKIN pracuje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu, čímž v první fázi dochází k hloubkovému vyčištění pleti. Ve druhé fázi se hloubkově vstřebávají výživné látky do pokožky a podkoží. Žehlička pracuje až s bazální vrstvou, která je posazena na škáře a působením slabého galvanického proudu podpoří štěpení buněk a pleť se tímto procesem donutí sama pracovat.

Žehličku lze použít na všechny druhy pleti – mladou, zralou, suchou, mastnou ale i postiženou ekzémem, lupenkou a dermatitidou.

Již při první aplikaci se obličej zeštíhlí a omladí, rovněž se sjednotí odstín pleti, čímž se zmírní i tmavé kruhy pod očima. Obličej začne „dýchat“, pokožka se zpevní zevnitř, což je viditelné a patrné i při doteku. Klienti pociťují po aplikaci příiemné teplo, ale pokožka je na dotek studená.

Kontakt

Kosmetika Leny
Salon Natanael
Lenka Fridrichová

Horní 883/10
Ostrava - Hrabůvka
700 30

+420 777 043 699

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky