Chemický peeling - Kosmetika Leny

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Chemický peeling

Služby

PROČ chemické peelingy?

Chemické peelingy patří mezi 5 TOP neinvazivních metod
Výrazné zlepšení struktury pleti
Provedení  ošetření  je velmi jednoduché
Chemický peeling  není  jednorázová metoda, doporučuje se  opakovat  5 – 6 krát


Vhodné ošetření pro odstranění akné a pigmentových skvrn,  zmírnění  jemných a výrazných vrásek, ke stimulaci tvorby
kyseliny hyaluronové, kolagenních a elastických  vláken. Vyhladí vrásky kolem očí, zesílí jemnou a tenkou citlivou pokožku, hloubkově hydratuje a zlepšuje výživu pokožky.

Barevně se pokožka sjednotí, jizvičky po akné se zmenší až vymizí úplně
Pleť je po chemickém peelingu projasněná a vyhlazená

Co je to chemický peeling?

Princip chemického peelingu je velmi jednoduchý: pH pleti je cca 5,5 a je tudíž lehce kyselé. Cokoliv, co je na pleť aplikováno s  jinou hodnotou než je 5,5, může způsobit na pleti podráždění, zčervenání a „poleptání“ pleti. Toto „“poleptání pleti“ je léčebný a obnovující proces spojený s množstvím požadovaných výsledků, jako je např. omlazení, odstranění nežádoucích pigmentů,  akné a jizviček po akné.
   

Chemický peeling způsobuje díky obsahu exfoliačních částic (kyselin z ovoce) KONTROLOVANÉ  „poleptání“  s následným odloučením starých buněk.  Kůže je dynamický orgán, kde ve stratum basale =  spodní vrstva epidermis  - dochází denně k nové tvorbě  kožních buněk, které pak putují na horní vrstvu pokožky = do stratum corneum = horní vrstva pokožky. Tyto buňky putují  směrem „nahoru“ a staré buňky se tudíž „sloupávají“.
   

Proces odstranění svrchních „starých „ kožních buněk a tvorba nových buněk kůže  je spojen se zvýšenou tvorbou kolagenu, reorganizací elastických vláken a se zvýšením dermálního  = podkožního-  objemu . Kromě toho také dochází ke zvýšené tvorbě cytokínů, protizánětlivých činitelů v pokožce způsobujících REGENERACI EPIDERMIS = obnovu poškozené pokožky přirozeným stárnutím či po stárnutí způsobeném vnějšími vlivy, jako je např. slunce, smog a také stres.

Obnova pokožky probíhá v pravidelném cyklu každých 27 dní

Kontakt

Kosmetika Leny
Salon Natanael
Lenka Fridrichová

Horní 883/10
Ostrava - Hrabůvka
700 30

+420 777 043 699

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky